Ang nagdilaab nga Bush usa ka panagsama sa kanunay nga popular nga Hot Toddy . Ang init nga ilimnon gimugna ni Jim Meehan, usa ka mixologist sa New York City sa PDT ug sa Pegu Club. Samtang ang resipe nag-awhag sa Bushmills Original Irish Whiskey, mas maayo usab kini sa ilang hapsay nga pagsagol sama sa Black Bush ug (alang sa usa ka maluho nga toddy-esque nga ilimnon) sa 1608 anibersaryo nga bottling.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces
- Bushmills Original Irish Whiskey
- 1 onsa dugos
- 3 ka onsa nga tubig (init)
- Gidibuho:
- lemon wedge
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang lemon wedge sa toddy nga bildo o Irish nga kape nga bildo .
- Ibubo ang whiskey ug dugos ibabaw sa lemon.
- Pun-a ang tubig.
- Pag-aghat nga maayo .
Recipe sa maayong kabubut-on: Bushmills Irish Whiskey
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 208 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Carbohydrates | 24 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |