Ang mga tam-is nga patatas mga lumad sa tropikal nga mga lugar sa Mexico ug mga bahin sa Amerika. Kini usa ka dako nga bahin sa pagkaon sa Maya ug karon kaylap nga gigamit sa lutu sa Mehikano , labi na sa estado sa Puebla.
Sulayi kini nga lami nga linuto nga kamote sa imong sunod nga pan.
Mubo nga sulat: Ang tam-is nga patatas lahi kay sa mga yams. Ang Yams adunay unod nga orange ug usa ka nipis, medyo waxy nga panit.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ka dako nga kamote
- 1/2 nga tasa nga dugos
- 1/2 nga tasa nga mantikilya
- 1 sa 2 dashes kanela (opsyonal)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Panit ang mga kamote ug putlon kini ngadto sa gibana-bana nga 1 ka pulgada nga cubes.
- Ibutang kini sa usa ka buttered oven-safe dish, pagtabon ug pagluto sulod sa 45 minutos sa 375 degrees.
- Kuhaa ug ibutang sa ibabaw ang matam-is nga patatas uban sa nabilin nga mantekilya, dugos ug kaningag. Maghigis aron makadugang sa dugang nga 10 ngadto sa 15 minutos.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 378 |
| Total Fat | 23 g |
| Tulas nga Tambok | 14 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 61 mg |
| Sodium | 24 mg |
| Carbohydrates | 46 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 1 g |