Unsa man ang makadayeg sa usa ka baba nga nagtubod sa steak nga labaw pa kay sa tam-is ug lami nga palami sa kaalam? Kini nga topper sa ahos nagdugang nga dugang nga punch sa bisan unsang steak meal. Kung usa ka casual cookout o panihapon nga party, kini nga aromatikong steak topper ang magahatag sa imong mga bisita. Samtang kini nga resipe gituyo alang sa steak, mahimo usab kini gamiton sa mga pork chops ug dughan sa manok. Ang pagpili anaa kanimo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa / 240 mL butter (unsalted)
- 1/4 tasa / 60 mL nga saging (mga dahon, matahum nga mga tinadtad)
- 4 ka cloves nga ahos (minced)
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL nga asin (asin sa dagat)
Unsaon sa Paghimo Niini
Pagsagol sa tanan nga mga sagol sa usa ka panaksan. Tabuni ang plastik nga wrap ug ibutang ang panaksan sa refrigerator sulod sa 1-2 ka oras, o hangtud nga ang mantekilya mamatik. Aron makaalagad, ibutang ang usa ka kutsara nga kalan-on ngadto sa linuto nga steak. Nalingaw.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 464 |
| Total Fat | 46 g |
| Tulas nga Tambok | 29 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 122 mg |
| Sodium | 303 mg |
| Carbohydrates | 13 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 3 g |