Ang Russian nga Tea Cakes usa ka sayop nga pangalan tungod kay kini sa pagkatinuod mga cookies ug anaa sa usa ka porma o lain sa halos matag kultura. Adunay mga biskwit sa kasal sa Mexico, mga Christmas crescents sa Pasko , mga snowball ug daghan pa. Kini makalingaw, matunaw-sa-imong-baba nga mga biskwit nga dili gayud sa estilo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa / 2 ka stick butter (humok)
- 1/2 nga tasa nga asukar (confectioners ')
- 2 1/2 ka harina nga harina (tanan nga katuyoan)
- 1/2 ka asin nga asin
- 1 teaspoon vanilla extract
- 3/4 tasa nga walnuts (yuta)
- Garnish: asukal sa confectioners
Unsaon sa Paghimo Niini
- Hurno sa kainit sa 350 degrees. Sa usa ka dako nga panaksan, cream mantikilya ug asukar. Idugang ang harina ug asin ug hingpit nga ihugpong. Pag-agay sa vanilla ug mga nuts hangtud nga maayo ang pagkasama.
- Pinaagi sa paggamit sa imong mga kamot o sa usa ka gamay nga cookie scoop, roll bola mahitungod sa 1 pulgada nga diametro. Ibutang sa ungreased cooking sheets ug pagluto 15 ngadto sa 20 minutos o hangtud nga magsugod sa brown.
- Samtang ang mga cookies mainit pa, palihug sa asukar sa mga confectioner. Tipigi ang usa ka lata nga gibutangan og mga dugang nga sugar.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 101 |
| Total Fat | 9 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 16 mg |
| Sodium | 48 mg |
| Carbohydrates | 6 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |