Ang tam-is ug maasim nga baboy makahimo sa usa ka talagsaon nga pagkaon sa matag adlaw nga adunay init nga linuto nga bugas. Kini nga resipe naglakip sa pinya, campanilla, ug usa ka tasty soy sauce ug ginger sauce.
Related: Sweet ug Sour Pork Loin uban ang Pineapple , Sweet ug Sour Pork Chops
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- Ang usa ka dako nga 20-ounce mahimo nga mga pinya sa pinya
- 1/4 tasa nga suka
- 2 ka kutsara nga light soy sauce
- 1 1/2 teaspoons asin
- 1/4 ka kutsara nga yuta ginger
- 1/2 nga tasa nga tubig
- 2 libras nga walay boneless nga baboy loin (trimmed, giputol sa 1-inch cubes)
- 1 ka dako nga sibuyas (gipamutol)
- 1 medium green bell pepper (giputol sa mga tipak)
- 1 medium nga red bell pepper (giputol sa mga tipak)
- 3 ka kutsara nga cornstarch
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-ilis sa duga gikan sa pinya
- Ibubo ang juice sa usa ka Dutch nga hurnohan.
- Idugang ang suka, toyo, asin, luy-a, ug 1/2 nga tasa nga tubig; pagpalihok hangtud nga hapsay.
- Idugang ang baboy ug dad-a sa usa ka hubag.
- Pagpakunhod sa kainit, pagtabon, ug pag-simmer sulod sa usa ka oras, o hangtud nga ang karne malomo.
- Idugang ang sibuyas, berde nga paminta , pula nga paminta, ug mga plyapple chunks.
- Pagmama og 10 ka minutos, o hangtud nga ang sibuyas ug sili malumo lang.
- Ibutang ang cornstarch sa usa ka tasa ug pagpalihok sa 3 ka kutsara nga tubig.
- Pag-agay sa karneng baboy ug juices ug kainit sa pag-usab
- Pagpakunhod sa kainit, ug simmer ang matam-is ug maasim nga baboy sa 1 minutos.
- Pag-alagad sa tam-is ug maasam nga baboy uban sa humay, kung gusto.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 450 |
| Total Fat | 21 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 131 mg |
| Sodium | 990 mg |
| Carbohydrates | 22 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 43 g |