Mga hilamon, mga panakot, asin ug tabunon nga asukar, lakip ang sipa nga sili nga pepper, hatag kini nga panit nga delikado nga komplikado. Kini maayo sa usa ka sinugba nga manok o rotisserie nga manok, o sa sinugba o sinugba nga baboy.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsarang brown sugar
- 1 ka kutsara plus 1 ka kutsarita
- imo
- 2 teaspoons kosher asin
- 2 teaspoon nga paprika
- 1 teaspoon nga ahos (granulated)
- 1/2 ka kutsarita nga itom nga pepper
- 1/4 ka kutsara nga pepper pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka gamay nga panaksan, isagol ang mga sagol.
- Naglangkob sa 2 ka sinugba nga manok o 4 ngadto 6 ka indibidwal nga mga piraso.
- Mahimo nimong tipigan ang dry rub sa usa ka bag nga bag o sudlanan sulod sa 2 ka semana.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 70 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 2,333 mg |
| Carbohydrates | 17 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 1 g |