Kini nga tasty slow cooker meatloaf yano nga ibutang sa tingub ug magluto sa slow cooker. Pag-alagad uban sa mga patatas ug mais o lunhaw nga liso alang sa usa ka dakung pagkaon kada adlaw.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 lbs. dili matambok nga karne sa yuta
- 2 ka itlog
- 2/3 dali nga pagluto o daan nga gilukot nga mga oats
- 1 pkg. uga nga sopas nga sibuyas
- 1/2 c. ketchup o sarsa sa barbekyu
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Ipreserba 2 ka kutsara ang ketchup o sarsa sa barbekyu.
2. Maghiusa sa karne, itlog, oats, mix sa sabaw ug pagpabilin sa ketchup.
3. Ibutang sa usa ka lingin nga tinapay alang sa Crock Pot o oblong alang sa oven.
4. Ibutang sa Crock Pot. Labaw sa nahabilin nga ketchup.
5. Pagtabon ug magluto sa ubos nga 8 ngadto sa 10 ka oras o sa taas nga 4 ngadto sa 6 ka oras.
Dugang nga Meatloaf Recipe
Naglutaw nga Bato nga Giputos og Bacon
Parmesan Meat Loaf
Ang Meatloaf Uban sa Barbecue Glaze
Tex-Mex Meat Loaf
Sukaranan nga Meat Loaf Uban sa Barbecue Flavor
Crockpot Chili Meatloaf Recipe
Joan's Crockpot Meatloaf Recipe
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 364 |
| Total Fat | 16 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 156 mg |
| Sodium | 305 mg |
| Carbohydrates | 16 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 37 g |