Ganahan ko nga mag-andam og daghan nga kini nga pag-alis tungod kay kini usab naghimo sa usa ka lamian nga paglusok nga sarsa. Hinumdomi nga sa paggamit sa usa ka marinade nga nakatandog sa hilaw nga karne ingon nga usa ka paglusaw nga sarsa kini kinahanglan nga gilat-an sulod sa lima ka mga minuto. Gamita kini nga marinade sa Korean nga Bulgogi o Korean Beef Ribs .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 nga tasa / 120 mL nga soy sauce
- 1/4 nga tasa / 60 mL green nga sibuyas (putlon ang mga piraso)
- 2 tablespoons / 30 mL brown sugar
- 2 tablespoons / 30 mL nga suka (red wine)
- 2 ka kutsara / 30 mL nga lana sa utanon
- 1 ka kutsara / 15 mL lana sa lana
- 1-2 ka cloves nga ahos (minced)
- 1 teaspoon / 5 mL itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Maghiusa sa tanan nga mga sagol ug sagol hangtud ang asukal hingpit nga matunaw.
2. Gigamit kini nga pagluto sulod sa 2 ngadto sa 8 ka oras depende sa gibag-on sa karne.
Tan-awa ang Marinating Beef alang sa mga panahon sa pag-marinating.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 110 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1,080 mg |
| Carbohydrates | 12 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 3 g |