Kini nga resipe alang sa sayon nga walay panit nga panuche drop cookies usa ka nindot nga alternatibo sa chocolate no-bake cookies.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3/4 cup pecans (maayong pagkabuhat nga tinadtad)
- 3 ka tasa
- dali nga pagluto oats
- 1 1/2 teaspoons vanilla
- 2 ka copa nga light brown sugar
- 1 ka stick butter
- 1/2 nga gatas sa gatas, mawala ang gatas, o tunga ug tunga
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka dako nga panaksan, isagol ang tinadtad nga mga pecan, oats, ug vanilla.
- Pagsagol sa brown sugar, butter, ug gatas sa usa ka saucepan ug dad-a sa usa ka hingpit nga hubag. Magluto alang sa 1 ka minuto. Diha dayon ibubo ang sagol nga oat ug pahugpong sa pagsagol sa hingpit.
- Pag-ula sa mga teaspoonful sa papel sa talo aron bugnaw nga bugnaw. Ang mga cookies ibutang samtang sila bugnaw, apan magpabilin nga hinay nga hinay.
Mahimo Ka Usab
Walay Magkaon nga Cookies nga adunay Chocolate Chips
Chocolate No Bake Candy o Cookies
Tan-awa usab
Main Recipe Index
Southern Food Home
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 70 |
| Total Fat | 5 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 11 mg |
| Sodium | 4 mg |
| Carbohydrates | 6 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |