Kini nga panakot nga pahumot hingpit alang sa bisan unsa nga resipe sa nating karnero nga adunay lami nga dinasig nga Middle Eastern. Kini nga basa nga sapin nagabuhat usab og maayo sa karne, manok ug isda.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 gamay nga sibuyas (tinadtad)
- 2 tablespoons lemon (duga sa usa ka gamay nga lemon)
- 4 ka cloves nga ahos (minced)
- 1 ka kutsara / 15 mL apple cider vinegar
- 1 ka kutsara / 15 mL nga lana sa oliba
- 1 ka kutsara / 15 mL asin
- 1 teaspoon / 5 mL ka cumin
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL black pepper
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL cayenne pepper
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL cinnamon
- 1/2 teaspoon / 2.5 mL nutmeg
- 1/2 teaspoon / 2.5 mL nga mga clove
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Paghiusa sa tanan nga mga sagol ug paghiusa hangtud nga kini mahimong usa ka Paste.
2. Ibuhos kini nga sinagol sa ibabaw sa ibabaw sa karne, nga siguruha nga kini maapod-apod. Pag-inom og karne ug karnero sulod sa 4 ngadto sa 12 ka oras, baboy sa 2 hangtud 6 ka oras, manok sulod sa 1 ngadto sa 3 ka oras, ug isda sulod sa 15 ngadto sa 30 minutos.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 61 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1,168 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 2 g |