Ang tradisyonal nga barbecue nga baboy o ang gibitbit nga karneng baboy gihatagan og usa ka sarsa sa kilid. Kini nga lamesa kombinasyon sa suka cider alang sa sour, brown nga asukar alang sa tam-is, tomato alang sa kolor, ug cayenne alang sa kainit.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ka copa nga apple cider vinegar
- 1/2 ka tasang ketchup
- 2 ka kutsara nga mustasa
- 2 ka kutsarang brown sugar
- 1 ka kutsarita nga itom nga paminta
- 1 ka asin nga asin
- 1 teaspoon nga cayenne
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Maghiusa sa tanan nga mga sangkap sa usa ka saucepan ug simmer samtang magsagol hangtud nga matunaw ang asukar.
2. Kuhaa gikan sa kainit ug pag-alagad sa kainit. Kini nga sarsa alang sa mga tawo nga idugang sa gibitbit nga baboy kung gusto nila. Kung maghimo daan, magtipig diha sa usa ka plastik nga kahanginan o baso nga sudlanan sa refrigerator sulod sa 1 ka semana. Mahimo usab nimo ibutang sa freezer sulod sa pipila ka bulan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 10 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 41 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |