Kini nga pag-atomo naghiusa sa lami sa jalapeno nga adunay ahos ug nagdugang sa panimaho sa bisan unsang pagputol sa karne o utanon. Ayaw'g kabalaka nga kini init kaayo, sa higayon nga binhi, ang mga jalapenos mawad-an sa kainit. Hinuon, ayaw pagbag-o ang gidaghanon sa mga sili nga gigamit aron mohaum sa imong gusto o ibilin ang mga binhi alang sa usa ka mainit nga pag-atiman.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ka tasang tubig
- 1 tasa nga suka (pula nga alak)
- 4 medium nga jalapeno peppers
- 3 ka cloves nga ahos (gipanitan)
- 2 teaspoons asin
- 1 teaspoon oregano
- 1 teaspoon nga cumin
- 1 teaspoon chili (pula, yuta)
- 1/2 ka kutsarita nga itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Guntinga ang mga jalapenos sa katunga ug kuhaa ang tukog ug mga liso. Girekomenda nako ang paggamit sa mga gwantis nga guwantis sa kusina alang niining trabaho Guntinga ang mga halapeno sa mga bahin. Ibutang ang mga piraso nga jalapenos ug gipanitan ang ahos sa usa ka blender nga may 2 ka kutsarang tubig. Paggaling sa usa ka pulp.
2. Idugang ang nahabilin nga tubig ug ang uban nga mga sangkap sa marinade. Padayon sa pag-blending hangtod ang sinagol maayo nga pagkahiusa. Himoa nga ang tumoy sa marinade gitabonan sa blender sulod sa 5 minutos.
Pag-ayo sa pagtangtang sa taklob ug himoa kini nga pahulay sulod sa 2-3 ka minutos sa dili pa gamiton.
3. Aron marinate: Hatagan og karne ang karne sama sa karne, baboy, karnero, manok, ug dula nga maani sulod sa mga 2 ngadto sa 6 ka oras. Pag-atake sa isda ug mga utanon sulod sa 30 minutos. Tipigi ang marinade sa usa ka hugot nga sudlanan sa hangin sa refrigerator sulod sa 3 ka adlaw human sa pagpangandam.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 12 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 196 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |