Ang Chimichurri usa ka lami nga sarsa nga sagbut nga tanum nga gisudlan sa mga sinugba nga karne, ilabi na sa Argentina . Ang Chimichurri gihimo nga may duga nga ahos, maayong pagkaluto nga parsley, asin, suka (usahay) ug daghang lana sa oliba. Kini maayo kaayo sa karne, isda, ug mga utanon.
Ang sarsa sa Chimichurri mahimo usab nga usa ka creamy dip alang sa mga utanon, chips, o crackers, nga adunay gamay nga mayonnaise ug sour cream. Ang pagdugang sa pipila ka creamy avocado naghatag kini og mas dako nga lami. Kini nga paglusot naghimo sa usa ka dakong sandwich nga mikaylap.Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ka tasa Italyano nga parsley (presko ug hugot nga giputos)
- 2 ka kutsara nga cilantro (tinadtad)
- Opsyonal: 1/4 tasa nga dahon sa oregano
- 4-5 ka ahos nga ahos
- 1/4 ka copa nga lana sa oliba
- 1 ka kutsara nga lime juice
- 1/3 nga tasa nga mayonnaise
- 1/3 tasa sour cream
- 1 dako nga avocado
- Dash asin (pagtilaw)
- dash red pepper flakes (sa pagtilaw)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pinahumot nga minasa ang ahos. Matahum nga pag-chip sa parsley ug cilantro, ug oregano kon gamiton).
- Pag-agda sa ahos ug mga utanon sa usa ka gamay nga panaksan. Idugang ang lana sa olibo ug duga sa apog ug palihok maayo. Panahon sa asin sa pagtilaw.
- Panit ug ihiwa ang abokado ug ibutang sa usa ka blender o pagkaon nga processor. Idugang ang mayonnaise ug sour cream ug iproseso hangtud nga isagol ang maayo. Pagdugang sa parsley / ahos nga timpla ug pulso sa mubo kaayo, hangtud lamang nga adunay usa ka hapsay, sinagol nga sagol. Tilawi alang sa panimpla ug panahon uban ang asin ug paminta sa pagtilaw. Pagdugang og duga sa lime kon gikinahanglan.
- Tipigi sa refrigerator hangtud nga andam sa pag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 233 |
| Total Fat | 20 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 101 mg |
| Carbohydrates | 13 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 3 g |