Kini nga pan nga pudding usa ka yano, klaseng resipe, sayon kaayo sa pag-andam ug pagluto. Kung gusto nimo, gamita ang mga tinadtad nga mga petsa o uban pa nga namunga nga prutas niining humay, lamian nga panam-is.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 mga hiwa nga gaan nga buttered bread, cubed
- 2 ka gatas nga gatas
- 2 ka itlog
- 1/4 tasa nga asukar
- 1/4 ka asin nga asin
- 1/2 ka tasa nga pasas
- 1/2 teaspoon vanilla extract
Unsaon sa Paghimo Niini
- Heat hurno sa 350 ka degrees F. Mantikilya sa usa ka 2-quart baking dish.
- Ibutang ang tinapay cubes sa linuto sa kalaha pinggan. Diha sa usa ka panagsagol nga panaksan, tapuson ang gatas, itlog, asukal, ug asin. Ibubo ang sinagol sa mga tinapay nga cubes; hinayhinay nga pukawon sa mga pasas ug banilya.
- Ibutang ang linuto sa kalaha sa usa ka mas dako nga kaldero sa mainit nga tubig ug magaluto alang sa mga 40 minutos, o hangtud nga lig-on sa center.
Mahimo Ka Usab
Tinapay nga Pila sa Pineapple uban sa Pecans
Tinapay nga Pudding Uban sa Bourbon Sauce
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 131 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 58 mg |
| Sodium | 84 mg |
| Carbohydrates | 21 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 5 g |