Ang Café Brasileiro usa usab ka matam-is, komplikado nga ilimnon gikan sa hunahuna ni John Gakuru (pagsusi sa Aman Snow Leopard). Kini tam-is, usa ka panagsama sa cachaca , liqueur nga liqueur, ug usa ka espesyal nga vanilla cream - tanan niini uban sa presko nga kape.
Girekomenda nako ang paghimo sa pinakamaayong kopa sa kape nga posible, ang imong standard drip coffee pot mahimo nga dili kini buhaton dinhi. Gipili nako nga gamiton ang French press nga gamay nga ground beans (fair trade, organic, dark roast) tungod kay kini usa ka frothier, mas maayo nga tasa sa kape nga maayo kaayo niini (ug ang uban pang) hot cocktail .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces
- Sagatiba Pura Cachaca
- 1/2 onsa nga itom nga chocolate liqueur
- 2 1/2 ons kape (init)
- 1/2 onsa
- yano nga syrup
- 2 ounce
- bug-at nga cream
- 1 vanilla pod
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa paghimo sa vanilla cream:
- Scrape ang mga binhi gikan sa usa ka vanilla pod ngadto sa usa ka cocktail shaker .
- Pagdugang og bug-at nga cream ug pag-uyog sulod sa 20 segundos.
- Pag-aghat sa tanan nga mga sagol sa usa ka panaksan nga kape sa Ireland .
- Hinay-hinay ug hinay-hinay nga patongon ang vanilla cream ngadto sa ibabaw sa ilimnon.
Resipe sa maayong kabubut-on: Sagatiba Pura Cachaca
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 925 |
| Total Fat | 26 g |
| Tulas nga Tambok | 17 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 65 mg |
| Sodium | 49 mg |
| Carbohydrates | 45 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 3 g |