Ang mga Bulgarian jam-filled cookies nga nailhan nga maslenki popular sa Pasko. Kini nga resipe nga cookie nga puno sa jam sa Krismas daku sa kalipay sa Turkey. Sila tradisyonal nga gihimo sa lard, apan ang mantequilla mahimo!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka dako nga itlog
- 3/4 nga tasa nga asukar
- 1 tasa lard o mantekilya
- 2 teaspoons vanilla
- 4 ka tasang tanan nga harina
- 1 teaspoon nga baking powder
- 1 jar tart jam (sama sa rosehip, plum, raspberry o apricot)
- Garnish: asukal sa confectioners
Unsaon sa Paghimo Niini
- Heat oven ngadto sa 375 F. Sa usa ka dako nga panaksan, gibunalan ang mga itlog ug asukar hangtud sa kahayag ug bulaon, mga 5 minutos. Ituslob ang lana o mantekilya ug, sa dihang pabugnawon sa temperatura sa lawak, idugang kini hinay ngadto sa sagol sa itlog-asukal uban ang vanilla, kanunay nga nagsagol.
- Pagdukdok og harina ug baking powder, ug hinay-hinay nga idugang kini sa itlog nga timpla sa paghimo sa usa ka lig-on nga minasa. Guntinga ang 1/8-pulgada nga gibag-on sa parchment-lined baking pans, ug puti sa usa ka round cutter. Guntinga ang usa ka lungag sa tunga sa tunga sa mga hugna. Kuhaa ang mga scrap. Pagluto sa mga 8 minutos. Kuhaa gikan sa oven ug bug-os nga bugnaw. Pag-usab og mga scrap ug balikon.
- Isablig ang mga cookies nga adunay mga lungag nga adunay sugar sa confectioners. Pakaylap ang mga cookies nga walay mga lungag nga gamiton sa pagpili. Pagdungan sa cookie nga puno sa jam uban sa holed-cookies aron maporma ang sandwich. Tipigi sa usa ka sudlanan sa hangin. Kung nagyelo, ayaw abug nga adunay sugar sa mga confectioner hangtud nga andam nga moserbisyo.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 252 |
| Total Fat | 18 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 116 mg |
| Sodium | 190 mg |
| Carbohydrates | 19 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 4 g |