Ang Buck's Fizz susama sa popular nga Champagne cocktail , ang Mimosa . Ang kalainan tali sa duha mao nga sa niini nga ilimnon walay triple sec o orange liqueur ug ang mga ratios nabali.
Kini maghimo sa usa ka yano, apan maanindot nga brunch cocktail ug hingpit usab alang sa pagsaulog sa bisan unsa nga espesyal nga okasyon nga dili gayud buhaton sa yano nga Champagne.
Kung gusto nimo, ang usa ka mamala nga bino nga bino magamit usab sa Buck's Fizz.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 1/2 ounces
- orange juice
- 1 1/2 ounces nga Champagne
- Gidibuho
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagtukod sa mga sangkap sumala sa han-ay nga gihatag sa usa ka Champagne flute .
- Pagdayandayan uban sa orange twist .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 53 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 3 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |