Kining mga brown sugar cookies puno sa crunchy, delicious nuts o pecans. Gihimo kini uban sa tinadtad nga mga walnuts ug usa ka tunga sa walnut sa matag cookie.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 nga tasa nga mantikilya
- 1 tasa brown sugar (puno)
- 2 ka dako nga itlog
- 1 teaspoon nga banilya
- 1/4 nga gatas sa tasa
- 3/4 nga sopa nga baking soda
- 2 nga harina nga harina
- 3/4 tasa nga walnuts o pecans (tinadtad)
- dash asin
- 1/2 tasa granulated sugar (sa pagwisik sa cookies)
- 36 walnut (o pecan) halves
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Cream nga mantikilya ug asukar hangtud sa kahayag; idugang ang banilya ug itlog; maayong pagkalagot.
2. Dissolve soda sa gatas; idugang sa mga sinagol nga sinagol sa harina, asin ug tinadtad nga mga walnuts o pecans. Paghiusa.
3. Pagputol sa minasa pinaagi sa rounded teaspoonfuls mga 2 ka pulgada sa usa ka lightly greased nga linuto sa kalaha dayon iwisik ang granulated sugar sa cookies ug ibutang ang usa ka walnut o pecan katunga sa matag usa.
4. Pagluto sa 375 F sulod sa 8 ngadto sa 10 minutos, hangtud nga gamay nga browned.
Mahimo Ka Usab
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 881 |
| Total Fat | 84 g |
| Tulas nga Tambok | 9 g |
| Unsaturated Fat | 12 g |
| Cholesterol | 32 mg |
| Sodium | 86 mg |
| Carbohydrates | 28 g |
| Pagkaon sa Fiber | 8 g |
| Protein | 20 g |