Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 nga harina nga harina
- 3 ka kutsara nga asukar
- 1/2 ka asin nga asin
- 2 ka itlog
- 1/2 sa 1 ka copa nga buttermilk
- 1 ka kutsara nga baking powder
- 1/2 nga tasa nga asukar
- 1 ka kutsara nga kaningag
- Lana sa utanon alang sa pagprito
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka lawom nga fryer o skillet, init ang pipila ka pulgada nga lana sa utanon ngadto sa 360 degrees (F).
- Sa usa ka gamay nga panaksan, pagpalihok sa cinnamon ngadto sa 1/2 nga tasa nga asukar ug ibutang.
- Pag-mix sa harina, asin ug 3 ka kutsara nga asukal sa usa ka panaksan.
- Pag-agay sa mga itlog ug 1/2 nga copa nga buttermilk nga adunay kahoy nga kutsara. Pagdugang og buttermilk, sa hinay-hinay, hangtud nga ang sagol adunay pagkaayo sa usa ka baga kaayo nga batter nga cake.
- Pag-agay sa baking powder.
- Paggamit sa 2 teaspoons (o usa ka gamay nga cookie scoop), pag-scoop sa usa ka ubus nga kutsara nga batter ug pag-ayo ihulog kini sa lana, gamit ang ikaduha nga kutsara aron sa pagtabang sa pag-scrape sa dough off sa una. Usba uban sa daghan pa nga kutsara, apan ayaw pasobrahi ang mga donut o sila magkahiusa.
- Magluto sa mga donut, nga usahay mag-usab, hangtud sa bulawan nga kape sa tanang bahin.
- Kuhaa ang mga donut gikan sa lana nga may usa ka slotted nga kutsara, ug pahubsi ang kadali sa mga tualya nga papel.
- Paligira ang donut sa asukal sa cinnamon samtang mainit pa.
- Magluto ang nahabilin nga mga donut sa mga batch.
- Ang mga donat maayo kaayong pag-alagad, ug mahimong usbon pag-init o pag-init sa oven.
Naghimo sa mga 25 ka gagmay nga mga round donut.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 83 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 29 mg |
| Sodium | 215 mg |
| Carbohydrates | 15 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 2 g |