Ang Blushing Lady usa ka hingpit nga gidisenyo nga fruity cocktail nga mao ang husto nga pagsagol sa tropical flavors ug maanindot tan-awon sa dihang nagsilbi sa usa ka baso nga gama sa asukar . Kini usa ka dako nga cocktail alang sa hapit bisan unsang okasyon lakip ang mga ulan, mga gabii sa mga babaye, ug mga kasal.
Ang lami sa Lady Blushing usa ka medley sa matam-is, maas, ug tart. Ang usa ka tawo mahimong makabaton sa ilang kaanindot niini nga katahum sa usa ka ilimnon, nga mahimong sayon nga makaabot sa "usa ka daghan kaayo" nga marka ug mapula ingon nga rosas sama sa ilimnon.
More Girls 'Night Out Cocktails
- Glamour Girl Martini Recipe
- Girl Scout Cookie Recipe (shooter)
- Silk Stocking Recipe
- X-Rated Kiss Recipe
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounce
- vodka
- 1 ounce
- PAMA Pomegranate Liqueur
- 1 ounce
- pink nga juice nga grapefruit
- Gidibuho:
- lemon wedge
- Gidibuho: sapas nga asukar alang sa rimming
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagputol sa usa ka panit sa lemon sa palibot sa usa ka botelya sa usa ka botelya sa cocktail ug ituslob ang baso nga usa ka plato nga coarse sugar. Ipahimutang kini.
- Ibubo ang nabilin nga mga sangkap ngadto sa usa ka cocktail shaker nga adunay yelo.
- Pag-uyog ug palain ngadto sa giandam nga baso.
- Gidonar uban sa lemon wedge.
Recipe sa maayong kabubut-on: PAMA Liqueur
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 547 |
| Total Fat | 31 g |
| Tulas nga Tambok | 11 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 116 mg |
| Sodium | 86 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 31 g |