Kini nga pag-inadtaran nagpahid sa usa ka dato ug lami nga lami direkta ngadto sa karne sa bisan unsang matang sa manok. Ilabi na nga maayo sa turkey, ang sekreto sa paggamit niini nga pag-injection marinade mao ang paghimo niini nga igo lang ang kainit alang sa mantikilya nga magpabilin nga likido. Among ginarekomendar kini nga resipe alang sa Thanksgiving o uban pang holiday turkeys. Mahimo ka nga matingala kung unsa kini ka epektibo ug lami.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa / 240 mL nga natunaw nga mantikilya
- 1/2 mahimo nga serbesa
- 2 tablespoons / 30 mL asin
- 2 tablespoons / 30 mL
- Salsahan sa Worcestershire
- 2 tablespoons / 30 mL Tabasco
- 1 ka kutsara / 15 mL
- soy sauce
- 2 teaspoons / 10 mL ahos powder
- 2 teaspoons / 10 ml nga sibuyas nga powder
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tanan nga mga sagol sa usa ka saucepan sa usa ka ubos nga kainit. Pag-agay ug pag-init hangtud nga matunaw ang asin ug ang sarsa mao ang hagdanan.
- Kuhaa gikan sa kainit ug hupti ang kainit (apan dili init) nga igo sa pag-inject.
- Pun-a ang marinade syringe nga adunay sagol ug isulod sa dughan, mga bitiis, ug mga paa sa turkey. Panahon sa gawas ug ilalum sa panit sa bisan unsa nga rub nga imong gigamit. Magluto sumala sa gitumong . Biyai ang nahabilin nga marinade human sa paggamit.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 153 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 41 mg |
| Sodium | 1,288 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |