Gusto nga makuha ang talagsaon nga lami sa Teriyaki sa imong paborito nga pagkaon? Kini nga pag-atomo sigurado nga makadugang sa lami sa bisan unsa nga imong gikaon. Kini nga pag-atomo labi ka maayo sa baboy ug manok. Makahimo ka og usa ka dugang nga batch, pag-simmer niini hangtud nga ang thickened ug drizzle sa ibabaw sa sliced grilled meats ug mga utanon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa / 240 mL soy sauce
- 1/2 nga tasa / 120 mL nga tubig
- 3/4 nga tasa / 180 mL brown nga asukal, nga giputos
- 1 ka kutsara nga 15 ka litro nga puti nga suka
- 1 ka kutsara / 15 mL nga lana sa utanon
- 3 medium green nga mga sibuyas, pino nga hiniwa (parehong puti ug lunhaw nga mga bahin)
- 4 ka cloves nga ahos, minced
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tanan nga mga sangkap sa usa ka medium nga panaksan. Pag-aghat nga hinayhinay hangtud ang asukal hingpit nga matunaw. Gamita gilayon o ibutang sa refrigerator, gitabonan sulod sa 6 hangtud 7 ka adlaw human sa pagpangandam.
- Pagkaon sa karne, baboy, ug karnero sulod sa 4 ngadto sa 24 ka oras. Ang manok ug uban pang mga manok sulod sa 2 ngadto sa 12 ka oras. Isda, pagkaon sa kadagatan ug utanon ug karne sulod sa usa ka oras.
- Kung gamiton nga sarsa. Pagdala sa mga sagol sa simmer. Pag-agda usahay ug tan-awa ang pagsunog. Bawasan ang kainit kung gikinahanglan. Himoa nga ang simmer alang sa 5 ngadto sa 6 ka minutos. Kon kini adunay runny, dayon magpadako sa cornstarch.
- Dissolve 2 teaspoons / 10 mL cornstarch sa 2 tablespoons / 30 mL nga tubig. Pag-init ngadto sa medium-high ug idugang ang sagol, pagpalihok sulod sa 30 segundos aron mapalihok ang cornstarch. Kuhaa gikan sa kainit, himua nga maayo ang bugnaw, ug gamita.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 113 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1,513 mg |
| Carbohydrates | 23 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 4 g |