Kini nga brine segurado nga mapalig-on ang lami sa bisan unsang isda nga imong gigamit ug us aka aso. Kini usa ka tradisyonal nga brine tungod sa pagpanigarilyo og daghang isda apan mahimong putlon aron mohaum sa imong mga panginahanglan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ka tasa / 950 mL ale (brown)
- 1/2 ka tasa / 120 mL asin (dagat)
- 1/2 nga tasa / 120 mL nga asukar (kape)
- 1/4 tasa / 30 mL pickling nga panakot
- Opsyonal: 1/2 kutsarita / 2.5 mL cayenne pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Ibutang ang tanan nga mga sangkap sa usa ka medium saucepan ug dad-a ngadto sa usa ka hubag. Pagpakunhod sa kainit ug pagkalutaw hangtud sa asin ug asukar ug matunaw. Kuhaa gikan sa kainit ug tugoti nga bugnaw sa dili pa gamiton.
2. Tan-awa ang Marinating Isda ug Seafood sa mga panahon sa pag-marinating. Sama sa bisan unsang brine, siguroha nga hugasan ang mga isda human makuha ang gikan sa sinagol, patuyok ang mga tisyu sa papel, panahon uban sa mga paborito nga mga panakot (opsyonal), ug ibutang sa smoker o sa grill.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 108 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 1,454 mg |
| Carbohydrates | 19 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 2 g |