Kini nga resipe alang sa nag-unang Polish pierogi nga minasa usa ka yano nga kombinasyon sa harina, itlog, tubig, ug asin. Kinahanglan nimo nga idugang ang usa ka diyutay nga tubig o usa ka diyutay nga harina nga gibase sa humidity sa adlaw, ang gibug-aton sa harina, ug uban pa. Ang minasa kinahanglan nga dili mag-usik-usik, ni kini dili mahisama.
Pagdala sa mga bata nga nalambigit sa niini nga proyekto.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 tasa
- hingpit nga harina
- 2 ka dako nga sinagol nga mga itlog sa temperatura
- 1/2 ka asin nga asin
- 1/3 nga tasa nga tubig (lukewarm)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka medium nga panaksan, isagol ang mga itlog, asin, ug tubig, ug idugang ang harina. Pag-kumut hangtud nga ang minasa malig-on ug maayo ang pagkasagol. Tabuni ang usa ka panaptong panaksan o hugot nga gamit ang plastic wrap ug himoa ang pahulay nga 10 minutos ngadto sa 1 oras.
- Pagtrabaho uban sa katunga sa minasa sa usa ka panahon. Sunda kini nga mga instruksyon nga sunod-sunod nga paagi sa pag-roll, pagputol, pagpuno ug pagluto pierogi .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 756 |
| Total Fat | 36 g |
| Tulas nga Tambok | 11 g |
| Unsaturated Fat | 16 g |
| Cholesterol | 904 mg |
| Sodium | 1,757 mg |
| Carbohydrates | 67 g |
| Pagkaon sa Fiber | 7 g |
| Protein | 39 g |