Kining talagsaon nga mop nga makagamit sa bisan unsang pagputol sa karne, nag-smoking man ka man o nag-ut-ut, apan kini maayo kaayo sa brisket .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka tasang (475 mL) stock sa karne
- 1 tasa (240 mL) nga serbesa
- 2/3 tasa (160 mL) salsahan sa Worcestershire
- 1/3 nga tasa (80 mL) nga lana sa utanon
- 1 1/2 teaspoons (7.5 ml) asin
- 1 1/2 teaspoons (7.5 mL) nga paprika
- 1 1/2 teaspoons (7.5 mL) dry mustard
- 1 1/2 teaspoons (7.5 mL) itom nga pepper
- 1 1/2 teaspoons (7.5 mL) cayenne
- 1 teaspoon (5 mL) Tabasco
- 1 ka kutsarita (5 ml) ahos nga powder
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Maghiusa sa tanan nga mga sagol ug maayo ang pag-mix. Mahimo nga tipigan sa usa ka lalin nga sudlanan sa refrigerator sulod sa usa ka semana pagkahuman sa pagpangandam.
2. Sa paggamit, ibutang lamang o ibutang sa karne ang tunga sa tunga sa proseso sa pagluto.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 84 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 530 mg |
| Carbohydrates | 5 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |