Kini usa ka nindot kaayo nga barbecue nga mop ug magtrabaho nga maayo kaayo sa karne. Kini usa ka hingpit nga mop alang sa aso nga latigo, apan mahimong gamiton usab sa baboy.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 nga tasa / 120 mL
- Kentucky Bourbon
- 1/2 ka tasa / 120 mL brown sugar
- 1/2 ka tasa / 120 mL nga puti nga sibuyas
- 1/4 tasa / 60 mL agave syrup
- 1/4 tasa / 60 mL ketchup
- 2 tablespoons / 30 mL Dijon mustard
- 2 tablespoons / 30 mL nga tubig
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Sa usa ka gamay nga saucepan sa medium-low heat, isagol ang tanan nga mga sangkap hangtud matunaw ang asukar. Kung kini baga kaayo, idugang ang usa ka gamay nga tubig aron mapalong kini.
2. Kuhaa gikan sa kainit ug tuguti nga ang sagol nga pabugnawon sa temperatura sa lawak sa dili pa gamiton. Kon nag-una, sundan ang mga naunang instruksyon ug ibutang sa usa ka sudlanan sa hangin sa refrigerator sulod sa 3 ka adlaw human sa pagpangandam.
3. Aron magamit, ipaaplay ang mop sa makadaghan sa panahon sa ulahing mga hugna sa pagpanigarilyo sa usa ka brisket o sinugba nga karne.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1058 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 952 mg |
| Carbohydrates | 193 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 5 g |