Ang tusok, lawom nga palami sa gulang nga suka usa ka talagsaon nga paagi sa pagpalambo sa usa ka yano nga pinggan, sama niining balsamic roasted nga mga resipe sa utanon. Pag-alagad niini uban sa sinugba nga manok o karne alang sa usa ka flavorful, ekonomikanhon nga pagkaon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ka copa nga pula nga patatas (cubed ug unpeeled)
- 2 ka copa nga baby carrots
- 1 ka dako nga pula nga sibuyas (ginunting nga 1/4-wide strips)
- 2 ka kutsara
- balsamic vinegar
- 4 ka kutsara nga lana sa oliba
- 1 clove nga ahos (nahugno ug maayong pagkaluto)
- 1 teaspoon nga thyme
- 1 teaspoon nga rosemary
- 1 ka kutsaritang gihinloan nga mensahe
- 1 tasa nga berde nga liso (ginunting)
- 3/4 teaspoon nga asin
- 1/2 ka kutsarita nga itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
Init ang hurno sa 400F. Ihatag ang giandam nga mga patatas, carrot, ug mga sibuyas sa balsamic vinegar , lana sa oliba, ahos, ug mga utanon. Arrange ang mga utanon sa usa ka lightly oiled, dako nga roasting pan. Inihaw ang giandam nga mga utanon alang sa 35, pagpalihok sa matag 10 minutos.
Idugang ang giputol nga lunhaw nga liso sa pan ug isablig ang mga utanon alang sa dugang nga 10 minutos. Arrange ang sinangag nga mga utanon sa usa ka platter nga naghugas ug ipaon kini sa asin ug paminta.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 194 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 27 mg |
| Carbohydrates | 36 g |
| Pagkaon sa Fiber | 6 g |
| Protein | 6 g |