Ang ikakawhaan nga Siglo nga cocktail usa ka nakalimtan nga gamay nga mutya sa listahan sa mga klase nga ilimnon .
Ang pagsagol sa gin ug chocolate talagsaon nga nagkahiusa ug ingon nga gipunting ni Gary Regan sa Joy of Mixology , ang lemon "naglihok isip foil sa matam-is nga liqueur." Daw ang genius sa likod sa Twentieth Century mao ang CA Truck, sumala sa 1937 Cafe Royal Cocktail Book ni William J Tarling - usa ka paghugpong sa mga ilimnon gikan sa mga bar sa London.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces
- gin
- 1/2 onsa
- creme de cacao (puti)
- 1/2 onsa
- Lillet Blanc
- 1/4 onsa
- lemon juice (lab-as)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga sangkap ngadto sa usa ka cocktail shaker nga puno sa yelo.
- Pag-uyog pag-ayo .
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
Ang laing ikakaluhaan nga Siglo nga Cocktail Recipe
Adunay lain nga kalainan sa Twentieth Century Cocktail nga adunay susama nga profile sa lami apan naghimo sa pipila ka mga kausaban sa mga sangkap.
Niini nga resipe bisan ang Cocchi Americano o Lillet Blanc girekomendar isip dry vermouth substitutes. Ang chocolate nga palami nagagikan sa Amaro Meletti, usa ka herbal digestif nga puno sa anise ug saffron apan kini adunay nahuman nga palami nga makapahinumdom sa chocolate.
Ang chocolate mole bitters nga gihisgutan niini nga aspeto maayo kaayo.
- 1 1/2 ounces gin
- 3/4 onsa Cocchi Americano o Lillet Blanc
- 1/2 onsa Amaro Meletti
- 1/4 onsa juice nga lemon
- Dash sa mga Bitters nga Xocolatl Mole
Nag-andam ug nag-alagad sa sama nga paagi ingon sa unang resipe.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 208 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 9 mg |
| Carbohydrates | 13 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 6 g |