Kini nga resipe sa chocolate fondue dato kaayo, walay bisan usa nga magduda nga kini vegan. Siguruha nga gamiton ang usa ka vegan nga chocolate nga walay mga dairy products. Kung adunay usa ka Mexican grocer o panaderya sa duol, kuhaa ang usa ka pan dulce (sweet nga tinapay) alang sa paglusot. Kung kinahanglan nimo ang resipe alang sa usa ka dairy-free vegan chocolate fondue, kini ang usa nga sulayan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/4 tasa nga vegan margarine
- 8 ounces vegan chocolate chips (o itom nga tsokolate)
- 2 tablespoons nga harina
- 1/2 copa nga mais nga mais
- 1/2 teaspoon nga banilya
- 2 ka kutsara nga soy gatas
- 1/4 tasa Kahlua o ubang lasa nga liqueur (opsyonal)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ang melt vegan margarine , vegan chocolate , ug soy gatas sa usa ka saucepan sa sobrang kainit, o gamiton ang dobleng boiler aron dili masunog ang chocolate.
- Sa dihang natunaw, kuhaon gikan sa kainit, idugang ang nahibilin sa mga sangkap, maayo ang pagkombina ug ibalhin sa usa ka fondue pot aron magpainit. Pag-alagad uban sa presko nga prutas, pound cake, o matam-is nga pan.
Dugang Vegan Fondue Recipe
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 676 |
| Total Fat | 33 g |
| Tulas nga Tambok | 16 g |
| Unsaturated Fat | 11 g |
| Cholesterol | 3 mg |
| Sodium | 502 mg |
| Carbohydrates | 83 g |
| Pagkaon sa Fiber | 8 g |
| Protein | 7 g |