Kining sayon nga resipe naggamit sa usa ka frozen spinach souffle nga may ginunting nga Parmesan nga keso aron makahimo sa usa ka lami nga panguna sa dughan sa manok. Pag-alagad niini nga manok nga Florentine nga adunay patatas o humay alang sa dali ug lamian nga pagkaon sa pamilya.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 hangtud 6 nga mga boneless chicken dairy halves, mga 1 ngadto sa 1 1/2 ka libra
- asin ug paminta
- 3 ka kutsara ang tanan nga katuyoan nga harina
- 1 ngadto sa 2 ka kutsara
- lana sa oliba
- 2 ka mga pakete (12 ka onsa matag usa) nga frozen spinach soufflé, nalaya
- 1/2 ka tasa nga presko nga tinapay
- 1 ka kutsara ang natunaw nga mantekilya
- 1/4 ka asin nga asin
- 1/2 nga tasa nga bag-o nga ginunting nga Parmesan nga keso, o 1/4 nga tasa grated Parmesan cheese
Unsaon sa Paghimo Niini
- Hilum nga paggrasa ang usa ka 11x7-inch baking dish. Hud nga hurno sa 350 F.
- Ibutang ang mga dughan sa manok sa taliwala sa mga palid sa plastik nga wrap ug sa malumo nga pound hangtud nga bisan ang gibag-on. Ang pre-sliced thinly sliced boneless chicken breasts mahimong gamiton sa dapit sa dughan nga halves.
- Sa usa ka lut-od, init nga lana sa medium nga kainit.
- Isablig ang mga dughan sa manok uban ang tinimpla nga asin o asin ug paminta; ituslob sa harina aron maayo ang pagsul-ob.
- Magluto sa manok sa mainit nga kawaling sulod sa 3 minutos sa matag kilid, o hangtud nga browned. Ibutang ang browned chicken sa baking dish. Ibutang ang parehas nga spinach nga parehas sa manok.
- Ihatag ang mga mumho sa tinapay uban sa nangatunaw nga mantekilya , idugang ang asin ug keso sa Parmesan; palabya sa pagsagol. Isablig ang panagsagol nga tinapay sa ibabaw sa spinach. Magaluto alang sa mga 35 ngadto sa 40 ka minutos.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 471 |
| Total Fat | 25 g |
| Tulas nga Tambok | 8 g |
| Unsaturated Fat | 11 g |
| Cholesterol | 106 mg |
| Sodium | 655 mg |
| Carbohydrates | 22 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 38 g |