Kini nga pie gihimo nga mas tasty sa chocolate sa panadero ug homemade whipped cream topping.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- Pie:
- 1 9-pulgada nga giandam
- graham cracker pie shell
- 1 tasa nga asukar
- 2 ka kutsara nga cornstarch
- 2 ka kutsara nga harina (tanan nga katuyoan)
- 1/4 ka asin nga asin
- 3 ka tasa nga gatas
- 3 itlog nga yolks (gamay nga gikulata)
- 4 1-onsa nga kwadrado nga wala pa mahumok nga tsokolate ni Baker
- 2 ka kutsara nga mantikilya (unsalted)
- 2 teaspoons vanilla
- Nag-una:
- 2 tasa
- bug-at nga whipping cream
- 1/2 nga tasa nga asukar
- 1/2 ka kutsarita nga cocoa ni Hershey
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sag-uloha ang asukar, cornstarch, harina, asin, ug 1 tasa sa gatas uban sa wire whisk.
- Pag-boisk sa nahibiling 2 ka tasa sa gatas.
- Magluto sa medium nga kainit sulod sa 8 ngadto sa 9 ka minutos, hangtud nga ang sagol nga makapalapot, kanunay nga pagpalihok.
- Kuhaa gikan sa kainit ug sa whisk sa itlog yolks.
- Pagbalik sa kainit nga kainit ug magluto, kanunay nga pagpalihok sulod sa 2 ngadto sa 3 minutos.
- Kuhaa gikan sa kainit ug pagkutaw sa chocolate squares, butter, ug vanilla. Pag-agas hangtud nga hapsay ug ang tanan nga tsokolate matunaw.
- Pagalaya alang sa 5 ngadto sa 10 ka minutos, pagpadali usahay. Ibubo ngadto sa graham cracker pie ug shell nga refrigerate sulod sa 4 ka oras.
- Alang sa ibabaw, ibunol ang whipping cream hangtud maporma ang humay nga mga taluktok.
- Idugang ang asukar sa hinay-hinay ug pukpok hangtod maporma ang mga tayuktok.
- Ipakaylap ngadto sa cooled pie.
- Isablig sa 1/2 ka kutsarita sa cocoa ni Hershey ug alagaran.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 651 |
| Total Fat | 38 g |
| Tulas nga Tambok | 22 g |
| Unsaturated Fat | 11 g |
| Cholesterol | 163 mg |
| Sodium | 315 mg |
| Carbohydrates | 69 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 11 g |