Ang mga resipe sa Crockpot sayon ug lamian nga mga kapilian alang sa bisan kinsa nga dili igo ang panahon sa pagluto. Iitsa lang ang mga sangkap sa crockpot ug kalimtan ang daghang oras! Kini nga resipe hilabihan ka daghan: Anaa kanimo! Gamita ang karne, manok, karneng baboy, o uban pang karne niining dali nga basa nga cooker barbecue recipe.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 kilo nga karne sa baka (o pork shoulder, o 3 libras nga boneless chicken thighs)
- Usa ka dako nga sibuyas, putlon ngadto sa mga tipak
- asin ug pepper (aron makatilaw, o usa ka timpla nga asin o grill nga kombinasyon)
- 1 (16 oz) botelya nga barbecue sauce
Unsaon sa Paghimo Niini
- Guntinga ang karne o manok sa mga cubes.
- Panahon sa karne nga adunay asin ug paminta o usa ka timpla nga timpla, ingon nga gitinguha. Pagbalhin ngadto sa hinay nga cooker.
- Isablig ang mga sibuyas sa karne.
- Ibubo ang sarsa sa barbecue ibabaw sa layer sa sibuyas.
- Tabuni ang kaldero ug magluto sa LOW alang sa 7 ngadto sa 9 ka oras, o hangtud nga ang karne igo nga gikuptan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 468 |
| Total Fat | 16 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 135 mg |
| Sodium | 922 mg |
| Carbohydrates | 33 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 45 g |