Sa Greek: γιαούρτι με μέλι, yee-ah-OOR-tee meh MEH-lee
Diha sa daghang mga Griyego nga mga restawran, kini nga hinam-is gidayeg sa balay. Ang duha ka yogurt ug dugos maayo alang sa digestive system, ug ang nagkaon nga panlasa lamian. Gikinahanglan ang paningkamot sa pagpangita sa orihinal nga baga nga Greek yogurt nga anaa sa mga merkado sa Gresya ug etniko o paghimo sa imong kaugalingon nga baga nga yogurt gamit ang regular, ubos nga taba o dili regular nga mga tatak.
Mahimo usab nimo kini alagaran uban sa mga prutas ug lutoon usab kini (ug lutoon usab kini ( pagluto sa yogurt ).
Tungod kay ang yogurt usa ka popular nga almusal sa tibuok kalibutan, sulayi kini ingon nga usa ka starter sa sayo sa buntag!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 - 3/4 nga tasa sa yogurt (Griyego, pilit, matag pag-alagad)
- 1-2 ka teaspoons sa thyme honey (Grego, matag pag-alagad)
- Opsyonal: Ang mga walnuts (nahugno ug / o mga almendra)
Unsaon sa Paghimo Niini
Sa indibidwal nga mga panaksan sa pag-alagad, ang dugos nga dugos ibabaw sa yogurt ug isablig uban ang mga walnuts ug / o mga almendras kon gusto.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 120 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 24 mg |
| Sodium | 86 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 7 g |