Ang Chef Laurent Tourondel, bantog sa iyang mga BLT nga mga restawran, mao ang tagsulat sa Fresh gikan sa Market, Seasonal Cooking uban sa Laurent Tourondel . Kini nga cookbook puno sa mga talagsaon nga mga resipe, apan mas maayo, kini naglangkob sa pipila ka lamian ug mamugna nga mga resipe sa cocktail. Ania ang Chef Tourondel's White Peach Julep nga resipe, nga adunay mga Makers Mark bourbon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 nga puti nga peach (gipanitan, gisudlan, ug gisintang)
- 8 presko
- mint sprigs
- 2 1/2 ons bourbon whiskey (
- Mga Taghimo ni Mark )
- 1 ounce
- Ang peach liqueur (Mathilde)
- 2 dashes peach bitters (Fee Brothers)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Guntinga ang peach ug 7 sa mint sprigs sa usa ka cocktail shaker hangtud mahumot.
- Idugang ang mga Makers Mark bourbon, peach liqueur, ug mga bitters.
- Pag-uyog ug pag- alsa ngadto sa usa ka highball nga bildo nga adunay ice ug garnish uban sa nahibilin nga mint sprig.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 242 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 102 mg |
| Carbohydrates | 15 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 2 g |