Ang Vindaloo masala mao ang spicy paste nga sagad gigamit sa Indian nga mga pork curry dish, apan kini sama ka maayo sa manok. Kini nga resipe naghimo sa igo nga Vindaloo masala sa pag-andam sa usa ka pinggan nga nag-alagad upat. Ang Vindaloo usa ka popular nga pagkaon sa Goa, estado sa habagatang habagatang baybayon sa India. Ang "Masala" mao ang dili termino alang sa "seasoning."
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka dako nga sibuyas, tinadtad
- 1 ka kutsara. tipik sa ahos
- 1 ka kutsara nga ginger paste
- 1 ka kutsarita
- garam masala
- 4 nga mga uga nga pula nga mga chili, nga giihaw
- 2 teaspoons. Ang mga liso sa kulantaw nga toasted
- 1 ka kutsara
- cumin
- mga liso , toasted
- 6 hangtud 8 itom nga peppercorns
- 2 ka kutsarang White vinegar
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang tanan nga mga sagol gawas sa suka ngadto sa usa ka processor sa pagkaon.
- Idugang ang suka sa usa ka higayon samtang imong galingon ang mga sangkap ngadto sa usa ka baga, humok nga tinta.
- Gamita gilayon ang masala o ibutang kini sa limpyo, uga nga sudlanan sa refrigerator.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 64 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 195 mg |
| Carbohydrates | 14 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 3 g |