Kini nga creamy mushroom nga sarsa mahimong ipaon uban sa mga isda ug seafood dishes. Gihimo kini pinaagi sa pagdugang saut sa mga uhong ngadto sa usa ka batakang White Wine Sauce .
Mubo nga sulat: Kini nga resipe lahi sa niini nga Mushroom Sauce for Chicken sa nga kini gibase sa usa ka isda nga velouté kay sa manok o veal. Alang sa usa ka bersyon sa Mushroom Sauce nga gipasukad sa demi-glace nga mahimong itaon sa mga plato sa karne ug baboy, tan-awa ang Mushroom Sauce for Meat .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka kutsara nga mantikilya
- ½ kutsarang duga sa lemon
- ½ tasa uhong (hiniwa)
- 2 ka copa nga White Wine Sauce
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka heavy-bottomed saucepan, ipainit ang mantekilya sa kainit nga kainit hangtud nga kini nga frothy. Pag-agas sa lemon juice, unya dugangi ang mga uhong ug sauté hangtud nga humok, mga 5 minutos.
- Pag-agda sa White Wine Sauce. Pagdala sa simmer, magluto alang sa laing 5 ka minutos ug serbisyo dayon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 59 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 15 mg |
| Sodium | 84 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |