Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1-2
- shots sa espresso
- Usa ka gamay nga
- foamed gatas (nga adunay pagtunaw sa pagtunaw
- ice cream )
Unsaon sa Paghimo Niini
Sa usa ka tasa nga macchiato (mga upat ka onsa), ibutang ang espresso nga adunay usa ka dahon sa steamed milk . Pag-alagad dayon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 74 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 23 mg |
| Sodium | 14 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |