Ipahiangay kini nga tasty nga resipe alang sa tuna salad uban ang imong paborito nga mga sagol, sama sa pino nga tinadtad nga celery o berde nga sibuyas. Ug ayaw pagdugang sa dill relish, ug paggamit sa matam-is o yellow nga sibuyas imbis sa red sibuyas.
Kini nga salad sa tuna naghimo sa usa ka maayo nga pagpuno sa sandwich, o itambog kini sa dahon sa lettuce o sinagol nga mga utanon alang sa mas magaan nga paniudto.
Ang Core nga gagmay nga mga kamatis ug pun-on kini sa tuna salad alang sa usa ka fabulous summer appetizer.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 lata (5 ngadto sa 6 ka onsa matag usa)
- tuna , nahutdan ug nabuak
- 2 dako
- hinay nga luto nga itlog , tinadtad
- 3 ngadto sa 4 ka kutsarang mayonnaise
- 1 tablespoon dill relish
- 1/4 ka kutsarita nga gipauga nga dill sagbot
- 2 ka kutsara nga maayong pagkiskis sa pula nga sibuyas
- asin ug paminta, aron makatilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Gabunon ang tuna, tinadtad nga mga itlog, 3 ka kutsarang mayonnaise, ang dill relish, dill sagol, ug sibuyas. Idugang ang mayonnaise, kon gikinahanglan, ug idugang ang asin ug paminta, aron makatilaw.
- Pag-alagad niini nga tuna salad sa mga sandwich o buns o mag-alagad sa dahon sa lettuce alang sa usa ka talagsaon nga paniudto.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 204 |
| Total Fat | 13 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 180 mg |
| Sodium | 281 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 20 g |