Nagpasundayag sa ahos nga giasal nga mga uhong nga gibutangan og mga herbal (lab-as nga basil ug oregano), kini nga rustic pasta dishy, makatagbaw, ug yano aron maandam. Maayo kini nga pagkaon alang sa imong mga higala, pamilya ug mga vegetarian nga imong nahibal-an. Ayaw kalimti ang ahos nga giasal nga mga uhong sa imong sunod nga partido.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ka libra nga lainlaing uhong, (sama sa shiitake , cremini, o, porcini), gilimpyohan, naporma, ug ginunting
- 6 ngadto sa 8 ka cloves nga ahos, gipanitan, ug maayong pagkaluto
- 1/2 ka tasa nga extra-birhen nga lana sa oliba
- 1 1/2 ka teaspoons nga bag-ong oregano, o 1/2 ka teaspoon nga uga nga oregano
- 1 ka kutsara nga lab-as nga tinadtad nga basil, o 1 ka kutsarita nga uga nga basil
- 1 pound nga nahalayo nga farfalle o ubang paborito nga pasta
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-init og hurno ngadto sa 425 F. Sa usa ka dako nga panaksan, palabya ang mga gilimpyohan, hiniwa nga mga uhong, ahos, lana sa oliba, oregano, ug basil.
- Ibubo ang mga uhong ngadto sa usa ka dako nga pan nga linuto sa pan.
- Ibutang ang mga uhong ngadto sa preheated nga hurnohan, ug isablig, matag pukot, hangtud nga ang mga uhong mopagawas sa ilang mga juices, mokulo, ug magsugod sa caramelize, mga 30 ngadto sa 35 ka minutos.
- Samtang ang mga uhong ginasunog, pag-andam sa pasta sumala sa mga direksyon nga pakete.
- Hugasi ang pasta ug ibalhin ngadto sa usa ka pan nga sudlanan. Idugang ang mga uhong, ug ibubo ang bisan unsang lana sa oliba, mga hilba, ug mga ahos nga nahabilin sa pan nga giluto sa pasta. Maghugpong ug mag-alagad. Enjoy!
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 527 |
| Total Fat | 20 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 17 mg |
| Carbohydrates | 77 g |
| Pagkaon sa Fiber | 6 g |
| Protein | 14 g |