Mao kini ang dakong panigarilyo nga kalainan sa usa ka classic sa East Asia. Ang aso gikan sa mga dahon sa tsa makadugang sa usa ka lahi nga palami sa manok nga usa ka talagsaon lamang.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 2 lb./900 g. manok
- 1/2 ka tasa / 120 mL China
- itom nga tsa sa dahon
- 2 tbsp./30 mL sugar (brown, packed)
- 2 tbsp./30 mL nga bugas sa bugas
- 2 scallions
- 1 tbsp./15 mL ginger root (lab-as nga gipanitan ug giming)
- 2 tbsp./10 mL asin
- 1 1/2 tbsp./7.5 mL
- Szechuan peppercorns (nahugno)
- Nag-una alang sa Manok:
- Garnish: 1 to 2 tbsp. lana sa lana
Unsaon sa Paghimo Niini
Pagsagol sa alak, asin, brown sugar, ug peppercorns sa usa ka dako nga panaksan. Guntinga ang mga scallion ngadto sa 2 pulgada ang tag-as nga mga piraso ug dugmokon ang kilid sa usa ka cleaver. Idugang ang mga scallions ug lits root sa panaksan. Ibutang ang manok sa panaksan ug guntinga ang sagol nga gisudlan sa manok sulod ug gawas. Himoa nga marinate sa refrigerator sa tibuok gabii. Pag-andam og hinabako. Kuhaa ang manok gikan sa pag-marino, ibutang ang mga scallion ug gamut sa luy-a. Kon ang naninigarilyo anaa sa temperatura (mga 250 degrees F / 120 degrees C) ibutang ang manok sa sulod ug ibutang ang 1/4 sa mga dahon sa tsa sa mga baga.
Himoa ang aso. Idugang ang tsa leave 1/4 matag higayon matag oras. Kuhaa ang manok gikan sa nanigarilyo kon ang usa ka thermometer sa kinabag-an nga parte sa dughan sa manok ug hita mabasa 170 degrees F / 75 degrees C. Kuhaon gikan sa kainit ug himoa nga pahulay alang sa labing menos 5-7 ka minuto. Ibutang ang nawong sa manok uban sa lana sa lana nga giputol ngadto sa mga piraso sa pag-alagad ug pag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 610 |
| Total Fat | 33 g |
| Tulas nga Tambok | 11 g |
| Unsaturated Fat | 14 g |
| Cholesterol | 202 mg |
| Sodium | 3,688 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 65 g |