Alang sa tinuod nga pagtan-aw ni Provence, kini nga lut-od nga resipe sa tapenade, usa ka gamay nga pagkadugtong sa olibo, mao ang labing sayon ug labing abuton nga pagkaon nga himoon. Nagkinahanglan lamang kini og lima ka minutos aron mahimo ug sa tradisyonal nga paagi gihatagan og mga baguette slices o uban sa crudités. Gawas sa tinapay ug mga utanon nga nagsugyot sa mga sugyot, kini luscious sa dihang lutoon sa manok, gipatong sa tartines, ug gibutang sa presko, mainit nga pasta, sama sa buhok sa anghel.
Kini nga resipe sa tapenade naghimo sa gibana-bana nga 1 1/2 nga mga tasa sa olibo nga mikaylap.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 nga mga tasa nga gipait nga itom nga olibo
- 1/3 copa nga lana sa oliba
- 1 ka kutsarang lab-as nga lemon juice
- 1/4 ka teaspoon nga lab-as nga lemon zest
- 1 ka kutsara nga nahubog nga mga capers
- 2 ka ahos nga ahos
- 3 canned, oil-packed anchovy fillet
- 1 teaspoon nga bag-ong thyme, o 1/2 teaspoon nga uga thyme
- 1/8 ka kutsara nga coarsely ground black pepper
- Mga hiwa sa Baguette o mga utanon alang sa pag-alagad
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang mga olibo, lana sa oliba, duga sa lemon, lemon zest, gipalubog nga capers, ahos, anchovies, thyme, ug black pepper sa usa ka processor sa pagkaon.
- Pagproseso hangtud nga ang tanan nga mga sambog maayo nga tinadtad, apan dili hingpit nga putli.
- Pag-alagad sa olibo nga mikaylap sa mga hiwa sa baguette o uban sa bag-ong mga crudités.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 119 |
| Total Fat | 10 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 5 mg |
| Sodium | 178 mg |
| Carbohydrates | 6 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 3 g |