Gipadaghan sa usa ka sinagol nga limon nga concentrate, soy sauce, mga herbal, ug mga panakot, kini nga manok adunay tam-is, lami nga palami nga dili maayo. Maayo kini nga manok sa iya o hingpit alang sa mga salad ug sandwich.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 mga dughan nga dughan
- 1 mahimo (6 ounce / 180 mL) nga frozen nga lemonade concentrate
- 1/4 tasa / 60 mL
- soy sauce
- 2 teaspoons / 10 mL uga nga marjoram
- 1 teaspoon / 5 mL asin
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL ahos nga powder
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL
- paprika
- 1/2 teaspoon / 2.5 mL nga bag-o nga itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa lemonada nga concentrates uban sa soy sauce, asin, ahos nga powder, marjoram, paprika, ug itom nga pepper sa blender ug isagol hangtud nga hapsay.
- Ibutang ang manok sa usa ka dako nga baga nga bag nga plastik.
- Ibubo sa katunga sa sagol nga lemonada ngadto sa plastik nga bag.
- Pagbalik ngadto sa sinina ug palingkuron sulod sa 30 minutos.
- Preheat grill.
- Kuhaa ang manok gikan sa marinade ug ibutang sa mainit nga grill.
- Pag-ihaw sa manok sulod sa mga 6 ngadto sa 7 ka minuto matag panakot nga gilabay uban ang giandam nga pan.
- Ipadayon ang pag-ihaw sa manok hangtud mahuman, mga 12 ngadto sa 15 ka minuto o hangtud nga kini makaabot sa internal nga temperatura nga 165 degrees F / 75 degrees C, ug mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 2406 |
| Total Fat | 140 g |
| Tulas nga Tambok | 39 g |
| Unsaturated Fat | 56 g |
| Cholesterol | 837 mg |
| Sodium | 2,318 mg |
| Carbohydrates | 5 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 264 g |