Kining matahum nga sibuyas nga sibuyas nga sibuyas sa sibuyas mao ang paspas, sayon nga himoon, ug mahimo nga giserbe nga mainit o bugnaw.
Nalangkit nga mga resipe
Panguna nga Tossed Salad Uban sa Homemade Crouton ug Dressing
Chive Blossom Vin and Vinaigrette
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa nga asukar
- 1 ka asin nga asin
- 1/4 ka kutsarita nga uga nga mustasa
- 1/4 ka kutsarita nga binhi sa celery
- 1 medium nga Vidalia sibuyas, grated, o uban pa
- tam-is nga sibuyas
- 2 ka kutsara nga lana sa utanon
- 1/2 tasa nga suka
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka saucepan, isagol ang asukar, asin, mustard, ug binhi sa celery.
- Idugang ang grated sweet sibuyas, lana, ug suka. Pag-init hangtud matunaw ang asukar.
- Tugnaw ug pabugnawon, o magsilbi nga mainit nga pagsinina.
Naghimo sa mga 1 1/2 ka tasa.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 94 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 2 mg |
| Carbohydrates | 18 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |