Ang bug-at nga cream naghatag sa tambok alang niini nga cream cake nga resipe.
Pun-a ug katugnaw ang cake uban sa imong paborito nga pag- frost , o pun-a ang lemon curd o jam nga pagpuno ug katugnaw sa usa ka creamy frosting.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka itlog
- 1 tasa nga asukar
- 1 2/3 nga mga kopa nga gi-ayam ang tibuok nga tumoy nga harina
- 2 1/2 teaspoons nga baking powder
- 3/4 teaspoon nga asin
- 1 tasa nga bug-at nga cream (35% butterfat)
- 1 teaspoon nga banilya
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pukpok ang mga itlog hangtud sa baga ug lemon-kolor nga 5 minutos uban sa electric mixer sa high speed; hinay-hinay nga gibunalan sa asukar.
- Pag-ayuha sa tingub ang mga uga nga sagol. Pag-agos sa sifted dry ingredients nga alternate sa cream ug vanilla. Pukpok maayo.
- Pakaylap ang batter sa 2 nga greased ug floured round 8-inch nga cake pans.
- Magaluto sa 350 F sulod sa 25 ngadto sa 30 minutos, o hangtud nga ang usa ka kahoy nga pick o cake tester nga gisal-ut sa center mogawas nga limpyo.
- Pabugnaw sa mga kalaha sa usa ka gantang alang sa 10 ka minutos sa dili pa makuha gikan sa mga kalaha.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 136 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 43 mg |
| Sodium | 178 mg |
| Carbohydrates | 17 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 2 g |