Kini nga resipe usa ka maayong paagi sa pagpahimulos sa bag-ong mais sa ting-init. Mahimo kini nga usa ka snack o usa ka lamian nga kan-anan alang sa barbecued nga karne.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka dako nga mga dulunggan nga lab-as nga matam-is nga mais (o 1 ka puno nga tasa nga gituslob, gipaubos, frozen nga mais)
- 2 ka dako nga itlog
- 1/4 tasa tibuok gatas
- 1/4 nga tasa sa tibuok nga tumoy nga harina
- 3 ka kutsara nga yellow cornmeal
- 1 1/2 ka asukal nga asukar
- 1/2 ka asin o asukar
- 2 1/2 teaspoons nga baking powder
- 1 botelya nga peanut oil para sa frying (mahimong kapuli sa canola)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Diha sa usa ka dako nga panaksan, gamit ang usa ka hait nga kutsilyo, pag-andam pag-ayo sa mga lugas sa mais gikan sa cob. Uban sa luyo sa kutsilyo, pag-scrape ang milky juice gikan sa cob sa panaksan.
- Pagpadali sa mga itlog ug gatas ngadto sa mais hangtud nga hingpit nga magkahiusa. Sa usa pa ka panaksan, isagol ang harina, cornmeal, asukar, asin, ug baking powder. Ibubo ngadto sa panaksan sa sagol nga mais, ug ipaok ang usa ka spatula aron maporma ang usa ka baga nga batter.
- Ibubo ang lana sa mga 3/4-inch nga lawom ngadto sa usa ka bug-at nga-duty nga skillet. Sa sobra nga kainit nagdala sa lana sa 375 ° F. Sa diha nga ang langis init, itaktak ang gilutong mga lutoanan sa batter ngadto sa lana. Ayaw pagdapig, ang mga fritter kinahanglan dili magtandog sa usag usa. Labing maayo nga nahimo sa duha ka mga batch. Magluto mga 3 ka minutos sa matag kilid, hangtud nga ang mga fritters sa mais mga golden brown.
- Pag-ilalom sa mga tualya sa papel o wire rack. Asin kung gusto, ug pag-alagad dayon sa mais nga fritters.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 268 |
| Total Fat | 10 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 228 mg |
| Sodium | 1,045 mg |
| Carbohydrates | 33 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 12 g |