Ang kining salmon appetizer ball gihimo uban sa cream cheese ug canned salmon, nga may lami nga gamay nga horseradish ug dill. Ang bola gisagol sa tinadtad nga mga walnuts ug pecans.
Pag-alagad sa kini nga lami nga pagkaylap sa nagkalain-laing mga crackers.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 (8 oz.) Pakete cream cheese (mahumok)
- 1 ka kutsarang lab-as nga lemon juice
- 1 ka kutsara nga sibuyas (matinud nga tinadtad o grated)
- 1 ka kutsarita
- andam nga horseradish
- 1/8 ka kutsara nga dillweed
- Dash asin
- Dash pepper
- Dash garlic powder
- 1 mahimo (15-1 / 2 oz.) Salmon
- 3 ngadto sa 4 ka kutsarang presko nga parsley (tinadtad)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka panagsagol nga panaksan gamit ang usa ka hand-held electric mixer sa katulinon nga medium, pag-beat sa cream cheese, lemon juice, sibuyas, horseradish, dill, asin, pepper ug ahos nga pulbos hangtud maayo nga sabon.
- Habwa ang salmon ug flake salmon, pagkuha sa panit ug bukog. Pukpok sa gisagol nga keso sa ubos nga tulin hangtud nga maayo nga sagol.
- Chill hangtud nga lig-on aron pagdumala.
- Dulaa ang bola nga may mga bukton nga dampened.
- Combine ang presko nga tinadtad parsley ug tinadtad nga walnuts o pecans. Paligira ang bola sa sinagol aron maayo ang pagsul-ob.
- Pagtabon ug pag-refrigerate sulod sa labing menos usa ka oras sa dili pa magserbisyo.
- Pag-alagad uban sa mga crackers.
Ang Keso Mikaylap Dips
Artichoke Dip uban sa sinugba nga Pula nga Sili
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 214 |
| Total Fat | 16 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 65 mg |
| Sodium | 144 mg |
| Carbohydrates | 4 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 15 g |