Kining spinach ug brown rice nga humay gikaon sa usa ka gamayng parsley ug Cheddar nga keso. Kini tasty nga bisan ang mga bata makatagamtam niini, ug ang mga ginikanan gusto nga ang kamatuoran nga kini puno sa usa ka libra nga himsog nga spinach.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3/4 nga tasa nga hilaw nga brown rice
- 1/2 nga tasa nga giputol nga keso sa Cheddar
- 2 ka itlog, gibunalan
- 2 tablespoons tinadtad lab-as nga parsley, o 2 teaspoon pinaugang parsley flakes
- 1/2 ka asin nga asin
- 1/4 ka sili nga pepper
- 1 ka libra nga maayo nga nahugasan nga lab-as nga spinach
- 2 ka kutsara ang maayo nga mga breadcrumb o dry germs
- 1 ka kutsara nga mantikilya, natunaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Magluto sa brown rice, mosunod sa mga direksyon sa package. Gabunon ang linuto nga kan-on ug puthaw nga Cheddar.
- Sa usa ka linain nga panagsama ang mga itlog, parsley, asin, ug pepper. Pag-agos sa duha ka panagsama ug idugang ang hilaw nga spinach.
- Ibubo ngadto sa usa ka buttered 2 1/2-quart casserole.
- Pag-uswag sa mga mumho sa tinapay o sa trigo nga kagaw ug sa 1 ka kutsara nga natunaw nga mantekilya. Isablig sa ibabaw sa ibabaw sa spinach casserole.
- Magaluto sa 350 ° F sulod sa 30 ngadto sa 35 ka minutos.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 317 |
| Total Fat | 17 g |
| Tulas nga Tambok | 9 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 142 mg |
| Sodium | 352 mg |
| Carbohydrates | 27 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 16 g |