Ang kini nga rosemary lemon butter sauce recipe naghimo sa usa ka maayo kaayo nga pagdugang sa sinangag nga manok sa tanan nga matang. Ibutang kini sa ibabaw sa sinugba nga mga hiwa sa dughan ingon nga usa ka sarsa, mag-alagad niini uban sa gisudlan nga itik, o itusok kini sa pinirito nga manok alang sa usa ka dato, lami nga tapus.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 tasa nga mantekilya (natunaw)
- 1 ka kutsarang lemon juice
- 2 teaspoons nga rosemary (presko ug tinadtad)
- 1/4 ka asin nga ahos sa ahos
Unsaon sa Paghimo Niini
- Samtang ang mantekilya pa mainit, pagpalihok sa lemon juice, tinadtad nga rosemary, ug ahos nga asin.
- Gamita ang rosemary butter sauce sa manok o ingon nga usa ka paglusot sa sarsa alang sa tinapay o humok nga pretzels.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 207 |
| Total Fat | 23 g |
| Tulas nga Tambok | 14 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 61 mg |
| Sodium | 4 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |