Kini nga resipe naggamit sa chipotle chili powder aron hatagan kini og smoky, spicy zing. Maayo kini sa bisan unsang hinay nga sinugba nga karne ug usab ang hingpit nga tono alang sa manok.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka tasang ketchup
- 1/2 ka tasang brown sugar
- 1/4 tasa nga juice sa apog
- 1/4 tasa puti nga suka
- 1 ka kutsara nga powder nga chili
- 1 ka kutsarita
- chipotle chili powder
- 2 teaspoons cumin
- 1/2 ka asin nga asin (o pagtilaw)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Gabunon ang ketchup, brown sugar, duga sa lime, suka, chili powder, cumin ug asin aron makatilaw sa usa ka medium nga saucepan. Dad-a ang sagol sa usa ka simmer sa medium-ubos nga kainit. Magluto, usahay usahay, sulod sa mga 5 minutos, o hangtud nga ang sarsa maabot nga gitinguha nga gibag-on. Tilawi ug usba ang panimpla.
- Gamita dayon, o ibutang sa usa ka sudlanan sa hangin sa refrigerator sulod sa 3 ka semana.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 46 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 231 mg |
| Carbohydrates | 12 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |