Kining yano, presko nga tomato sauce recipe hingpit alang sa pasta, pizza ug lasagna. Ang tinago nga sangkap? Ang mga carrots, nga naghatag sa sarsa sa tomato og bag-ong palami ug makadugang sa nindot nga katam-is. Sa diha nga ang sarsa sa tomato maputli, dili nimo makita ang mga carrot, apan imong matilawan ang kalainan.
Ang resipe sa salsahan sa tomato nagtawag alang sa duha ka 28-oz. mga lata sa tibuok nga kamatis, apan mahimo nimong ipuli ang mga dugay nga kamatis, diced nga kamatis o tomato purée.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 28-onsa nga mga liso sa tibuok kamatis (uban sa likido)
- ½ tasang lana sa oliba
- 4 carrots (tinadtad)
- 1 medium sibuyas (tinadtad)
- 2 ka cloves nga ahos (maayong pagkadunot)
- 1 ka kutsara nga Kosher nga asin (o sa pagtilaw)
- 2 teaspoons asukar
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka dako, bug-at nga bottom-saucepan, ipainit ang lana sa oliba sulod sa usa ka gutlo sa kainit nga kainit.
- Idugang ang mga sibuyas ug mga carrots, ug sauté sa usa ka gamay hangtud nga ang mga sibuyas mga translucent apan dili brown.
- Idugang ang mga kamatis ug ang ahos. Dad-a ngadto sa usa ka simmer ug magluto alang sa 30 ngadto sa 45 minutos, nadiskobrehan, hangtud nga ang salsahan sa gamay pagkunhod. Kung gusto nimo, mahimo ka maggamit og kahoy nga kutsara aron mabungkag ang tibuok nga kamatis samtang ang simmer nga simmer.
- Kuhaa gikan sa kainit ug moagi sa usa ka kalan-on sa pagkaon , o ibutang sa usa ka processor sa pagkaon hangtud nga hapsay, nga magtrabaho sa mga batch kon gikinahanglan.
- Panahon sa pagtilaw uban sa Kosher asin ug asukar.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 145 |
| Total Fat | 9 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 619 mg |
| Carbohydrates | 15 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 2 g |